top of page
Nicola.JPG

O nás

Sme tu, aby sme naplnili naše životné poslanie.

bg 3.jpg

Naša misia

Tím AXIS Medical Center si stanovil pred sebou cieľ, urobiť pre pacienta a jeho rodinu maximum. Naša práca však ani zďaleka nekončí pri rehabilitácii. Okrem rozvoja pohybových, rečových a kognitívnych schopností pacienta je pre nás veľmi dôležité podporovať socializáciu, motivovať, dodávať sebavedomie a novú energiu do života.

Prekonávame hranice

Poslaním AXIS Rehabilitation Center je ponúknuť na báze komplexných interdisciplinárnych postupov špičkovú rehabilitáciu pre pacientov s neurologickými poruchami a zároveň plnohodnotnú podporu pre ich rodiny.

 

Náš multidisciplinárny tím skúsených odborníkov posúva svoju víziu rehabilitácie kvalitatívne na ďalšiu úroveň, aby boli dosiahnuté čo najlepšie výsledky. Uvedomujeme si, že na dosiahnutie týchto cieľov, musí naša práca presahovať rámec rehabilitácie. Znamená to, že okrem vývoja pohybových, rečových a kognitívnych schopností pracujeme neúnavne na tom, aby sme pacientom pomohli dosiahnuť nezávislosť a začlenenie do spoločenského života, a čo je najdôležitejšie, vniesť pocit radosti e energie do života.

Našou silnou stránkou je medzinárodný multidisciplinárny tím, ktorého rozsiahle kompetencie umožňujú kombinovať širokú škálu rehabilitačných metód prispôsobených potrebám každého jedného pacienta. A toto všetko sa deje na jednom mieste. Táto kombinácia vedie k vynikajúcim lekárskym a individuálnym výsledkom. Sme tu, aby sme naplnili naše životné poslanie.

AXIS Medical Center sa nachádza v krásnom prostredí Kúpeľného ostrova v Piešťanoch, ktorý  ponúka dokonalé možnosti pre rehabilitáciu pacienta a odpočinok pre celú rodinu. Uvedomujeme si, aká dôležitá je podpora pre rodiny pacientov a náš team je pripravený im ju poskytnúť vo všetkých oblastiach.
 

Axis Medical O Nás.png
  • Integrovaný prístup a široká škála rehabilitačných techník

V čom sme unikátni

  • Kinezioterapia so skupinou 2-3 terapeutov

  • Medzinárodný tím s bohatými skúsenosťami z renomovaných rehabilitačných centier

  • Hydrokinezioterapia a balneológia ako dôležitá súčasť rehabilitačného programu

  • Možnosť ambulantných cvičení medzi jednotlivými intenzívnymi kurzami

  • Hostia majú k dispozícii medicínske, spa a fitness procedúry svetoznámych kúpeľov

  • Spojenie komplexnej intenzívnej rehabilitácie a unikátnej dovolenky pre celú rodinu

Naša misia

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • Facebook
  • Instagram
  • Whatsapp
bottom of page